Nabídka práce Hospodářský pracovník/pracovnice -

S novou nabídkou práce Hospodářský pracovník/pracovnice () v obci (okres Chrudim) přichází na pracovní trh ke dni 10.05.2022 firma - zaměstnavatel Úřad práce České republiky (72496991, ). Toto volné pracovní místo je z oboru . Výše nabídnuté mzdy za (pružná pracovní doba) je přinejmenším 19700 Kč hrubého.


Další nabídky práce Chrudim

Popis nabídky práce

Pracovní pozice:
Hospodářský pracovník/pracovnice
Úvazek:
Směnnost:
pružná pracovní doba
Nástup dne:
01.06.2022
Mzda:
19 700 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Úřad práce České republiky vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovní pozice Hospodářský pracovník Pracoviště: Úřad práce České republiky – Krajská pobočka v Pardubicích – pracoviště Pardubice a Chrudim Hlavní náplň činnosti: - Provádění drobných oprav a údržby majetku ÚP ČR na všech kontaktních pracovištích v rámci okresu Chrudim a Pardubice - Zajišťování provozu a chodu budov vlastních i pronajatých, včetně zajištění provozu zabezpečovacích zařízení, údržby venkovních prostor, péče o zeleň a dalších služeb souvisejících s provozem jednotlivých pracovišť - Plnění úkolů referentského řidiče silničních motorových vozidel o celkové hmotnosti do 3,5 tuny - Provádění údržby osobních motorových vozidel úřadu, sledování lhůt STK, pravidelných servisních prohlídek a zabezpečení jejich provedení, doplňování provozních kapalin - Spolupráce při zajišťování inventur majetku, evidenci a vyřazování majetku - Spolupráce při zajišťování agendy BOZP a PO - Zajišťování zásobování kontaktních pracovišť materiálem v rámci okresu Chrudim a Pardubice Kvalifikační a další požadavky: - střední vzdělání s výučním listem - samostatnost, pečlivost, spolehlivost, bezúhonnost - organizační a komunikační schopnosti - časová flexibilita a loajalita Pracovní podmínky: - platové zařazení dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb. v platném znění, platová třída 5. - pružná pracovní doba – plný úvazek - předpokládaný nástup od 01.06.2022 - pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) s perspektivou změny pracovního poměru na dobu neurčitou Zaměstnanecké výhody: - 1 den volna na vyřízení osobních záležitostí - odměny k životním a pracovním výročím V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete, prosím, elektronicky motivační dopis s uvedením názvu pozice a pracoviště, doplněný o strukturovaný životopis a kopii dokladu o dosaženém vzdělání, nejpozději do 20.05.2022 na e-mailovou adresu vera.filousova@uradprace.cz. Nedoložení výše požadovaných dokumentů je považováno za nesplnění požadavků. Nesplnění požadavků může být důvodem k vyřazení z účasti na výběrovém řízení.
Další nabídky práce Chrudim

Požadavky na zájemce o práci

Vzdělání:
Neuvedeno
Dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

Kontaktní údaje

Reference:
25316760702 (Kontaktní pracoviště Pardubice)
Zaměstnavatel:
Úřad práce České republiky

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace