Nabídka práce Pohledový brusič/ka - 1 směna, volné víkendy - Letohrad

S novou nabídkou práce Pohledový brusič/ka - 1 směna, volné víkendy () v obci Letohrad (okres Ústí nad Orlicí) přichází na pracovní trh ke dni 01.07.2022 firma - zaměstnavatel SV metal spol. s r.o. (, Letohrad). Toto volné pracovní místo je z oboru . Výše nabídnuté mzdy za Plný úvazek () je přinejmenším 140 Kč hrubého.


Další nabídky práce Ústí nad Orlicí

Popis nabídky práce

Pracovní pozice:
Pohledový brusič/ka - 1 směna, volné víkendy
Úvazek:
Plný úvazek
Mzda:
140 až 220 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Náplní práce je ruční broušení dílů z tenkých plechů. - Děláme zakázkovou výrobu, malé série. Nejedná se o práci na lince ani u robota. - Práci na 1 směnu a pracovní dobu 7,5 hod. - Pravidelnou pracovní dobu od 06:00 do 14:00 hod. (možné i upravit podle potřeby). - Volné víkendy. - Možnost napracovat si hodiny - Odměny za produktivitu a kvalitu - po zapracování možnost nadstandartních výdělků. - Dlouhodobou spolupráci - Rozmanitou práci na malosériové zakázkové výrobě - Malý přátelský kolektiv a individuální přístup. - Absolventy rádi zaučíme. - Ovládání práce s různými typy brusek a brusných kotoučů. - Zkušenosti s leštěním kovů. - Orientaci ve výkresové dokumentaci. - Pečlivost, preciznost, manuální zručnost. - Samostatnost, odpovědnost za práci.
Další nabídky práce Ústí nad Orlicí

Požadavky na zájemce o práci

Vzdělání:
Minimálně Středoškolské - výuční list
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

Kontaktní údaje

Reference:
d1589395 ()
Zaměstnavatel:
SV metal spol. s r.o.
Kontaktní osoba:
Eva Hochová +420 778 477 089 jobs@svmetal.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace